Konkurs Biblijny dla dzieci szkół podstawowych, kl. od V do VII- lista rejonów

Lista rejonów w Konkursie Biblijnym pt. „Duch, który umacnia miłość” dla dzieci szkół podstawowych kl. od V do VII Diecezji Rzeszowskiej, organizowanym przez Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II w Diecezji Rzeszowskiej pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

 

Babica ZS

Odpowiedzialna p. M. Szmigiel

Tel. do szkoły: 17/ 277 27 37, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Czudec SP    

Lubenia SP

            Wyżne SP

 

Budy Głogowskie ZS  

Odpowiedzialna: p. B. Węglarz

Tel do szkoły: 17/ 851 92 17; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mrowla SP nr 1

            Bratkowice SP nr 1

            Bratkowice NSP

           

Chmielnik SP nr 3

Odpowiedzialny: ks. K. Szot

Tel do szkoły: 17/ 22 96 614, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Chmielnik SP nr 1

 

Cmolas SP

Odpowiedzialny: ks. A. Tokarz

Tel do szkoły: 17/ 283 77 08, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     Hadykówka SP

Mechowiec SP

           

Frysztak SP nr 1

Odpowiedzialna: p. M. Staryszak

Tel do szkoły: 17/27 600 72, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Brzostek SP

Gogołów SP

Lubla SP

 

Gwoźnica Górna ZS

Odpowiedzialny: ks. T. Błaż

Tel do szkoły: 17/ 277-39-02 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Gwoźnica Dolna SP

Konieczkowa SP

Lutcza SP

Żyznów SP

 

Jasło – SP nr 12 w ZSM nr 3  

Odpowiedzialny: ks. Dominik Radoń

Tel do szkoły: 13/446 76 30; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Błażkowa SP

Jareniówka SP

            Jasło SP nr 1 SP

 

Jasło SP nr 4

Odpowiedzialna: p. B. Rączka

Tel. do szkoły: 13 446 35 68, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

            Jasło SP nr 2  

            Umieszcz SP

            Warzyce SP

Konkurs odbędzie się 13 kwietnia 2018 roku o godz. 12.30

 

Kamień Prusina SP

Odpowiedzialna: p. B. Rurak

Tel do szkoły: 17 855 60 19, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kamień Podlesie SP

Kamień ZS  

 

Kolbuszowa Górna SP

Odpowiedzialny ks. S. Krasoń

Tel. do szkoły: 17/227 18 82, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niwiska SP

Trześń SP

    Werynia SP

 

Kryg SP

Odpowiedzialny – ks. M. Liput

Tel do szkoły, 13/447 90 11, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.         

            Gorlice MZS nr 6, SP nr 6

 

Kupno SP

Odpowiedzialny: ks. S. Lubas

Tel. do szkoły: 17/744 62 62, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bukowiec SP

Domatków SP

 

Łowisko ZS

Odpowiedzialna: p. K. Barszczak

Tel do szkoły: 17 / 85 56 011, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wólka Niedźwiedzka SP

 

Medynia Głogowska ZS

Odpowiedzialna: S. Urszula

Tel. do szkoły: 17/ 772 66 74, tel. do klasztoru: 17/ 772 66 95, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mail do szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wólka Podleśna SP

           

Nienadówka SP

Odpowiedzialna: p. K. Ożóg

Tel. do szkoły: 17/ 7725 341, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stobierna SP

Konkurs odbędzie się 13 kwietnia o godz. 9.00.

 

Nowy Żmigród ZS

Odpowiedzialna p. M. Gołębiowska-Bugno              

Tel. do szkoły: 13/ 44 15 031, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Łężyny

 

Racławówka ZS

Odpowiedzialna: p. E. Kręgielewska

Tel. do szkoły: 17/ 871 75 25, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Boguchwała SP

            Rzeszów ZS-P nr 11

 

Rzeszów SP nr 2

Odpowiedzialna: p. M. Pączek

Tel. do szkoły:17/ 748 23 10, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Rzeszów SMS    

            Rzeszów SP nr 13

           

Rzeszów SP nr 3    

Odpowiedzialna p. A. Gajdek  

Tel. do szkoły: 17/ 748 2030, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Rzeszów SP nr 31

 

Rzeszów SP nr 5 (Słocina)

Odpowiedzialny ks. W. Srebrny

Tel do szkoły: 17/ 748-36-40, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Rzeszów nr 24         

 

 

Rzeszów SP nr 10

Odpowiedzialna: S. Filipina

Tel. do szkoły: 17/748 23 50, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

          Rzeszów PSP Sióstr Nazaretanek 

          Rzeszów SP nr 16

 

Rzeszów SP 28

Odpowiedzialna: p. R. Kurpyta

Tel do szkoły: 17 /748 20 70, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rzeszów – Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Sióstr Pijarek

           

Rzeszów SP nr 17

Odpowiedzialna p. B. Lis

Tel. do szkoły: 17/ 74 82 480, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZSP nr 9

 

Rzeszów SP nr 25

Odpowiedzialna: p. A. Miś  

Tel do szkoły: 17 / 748 35 60, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rzeszów SP 22    

Rzeszów ZSM nr 2  

 

Rzeszów SP nr 27

Odpowiedzialny: ks. D. Kiełb

Tel do szkoły: 17 / 748 26 00, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krasne SP

 

Sędziszów SP nr 3    

Odpowiedzialny ks. A. Szpaczyński

Tel. do szkoły 17/ 221 68 25, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Bystrzyca SP

Gnojnica Wola SP

            Łączki Kucharskie SP

            Wiercany SP

 

Skołyszyn ZS

Odpowiedzialny ks. M. Kowalski

Tel. do szkoły: 13/ 449 11 24, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Bączal Dolny SP       

Kunowa SP

Opacie SP

Trzcinica SP

 

Strzyżów – MZS, SP nr 2

Odpowiedzialna: s. Izabela

Tel. do szkoły: 17/27 61 064, tel. do klasztoru: 17/276 11 17, mail. do szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Żarnowa SP

            Glinik Zaborowski SP

 

Trzebownisko ZS

Odpowiedzialna: p. A. Nowak

Tel do szkoły: 17/ 77 22 616, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

            Łukawiec SP

Rudna Mała SP

Rudna Wielka SP

Nowa Wieś SP

 

Tyczyn SP

Odpowiedzialna: p. M. Nowosiad

Tel do szkoły: 17/ 2219351, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Siedliska SP

            Rzeszów SP 9

           

Wysoka Głogowska ZS

Odpowiedzialny: ks. A. Puzio

Tel do szkoły: 17/ 772 63 16, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jasionka SP

 

Zarzecze SP

Odpowiedzialna: A. Mikołajczyk

Tel. do szkoły: tel: 13/ 441-30-15, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Wola Dębowiecka SP

           

Etap rejonowy Konkursu odbywa się 13 kwietnia. Godzinę przeprowadzenia Konkursu wyznacza szkoła na terenie której się on odbywa. Proszę o kontakt z osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie Konkursu w danym rejonie.

Ks. M. Dzik